Skip to the main content

Bondsraadsleden

In onderstaand overzicht vind je wie in welke regio bondsraadslid is.

 Regio Bondsraadslid E-mail
1 Groningen (Oost)/Drenthe (Noord) Ronald Munneke ronald.munneke@knkv.net
2 Groningen (West)/Friesland (Oost) Jon van Weperen jon.van.weperen@knkv.net
3 Friesland (Noord) Willem Tilma willem.tilma@knkv.net
4 Friesland (ZuidWest) Dick Wever dick.wever@knkv.net
5 Drenthe (Zuid) Bert Baylé bert.bayle@knkv.net
6 Ijsselland Sam Scharft sam.scharft@knkv.net
7 Twente Martin ter Haar martin.ter.haar@knkv.net
8 Gelderland Noord-Oost Marike van Triest marike.van.triest@knkv.net
9 Hollands Noorden/Zaanstreek Waterland Monica Briefjes monica.briefjes@knkv.net
10 Amsterdam/Gooi Vechtstreek/Kennemerland Maroussia Wera van Gerven
Jairus Nicatia
maroussia.wera.van.gerven@knkv.net
jairus.nicatia@knkv.net
11 Hollands Midden Nienke Weijermars nienke.weijermars@knkv.net
12 Utrecht (oost) Rob Hagoort
Bernard Weerdmeester (plaatsvervangend)
rob.hagoort@knkv.net
bernard.weerdmeester@knkv.net
13 Utrecht (west) Liesbeth ter Horst liesbeth.ter.horst@knkv.net
14 Gelderland Midden (West)/Gelderland Noord-Oost Rinus de Bondt rinus.de.bondt@knkv.net
15 Gelderland Zuid (D)/Gelderland Midden (Oost) Harmke Duindam harmke.duindam@knkv.net
16 Haaglanden Jos Timmer
Jan Jaap van Leusden
jos.timmer@knkv.net
jan.jaap.van.leusden@knkv.net
17 Rotterdam Rijnmond Lindy van den Heuvel
Stefan van der Padt
lindy.van.den.heuvel@knkv.net
stefan.van.der.padt@knkv.net
18 Zuid Hollands Zuid Mady Tims mady.tims@knkv.net
19 West Brabant Jan van den Driest jan.van.den.driest@knkv.net
20 Zeeland Maarten van den Driest
Peter Joosse
maarten.van.den.driest@knkv.net
peter.joosse@knkv.net
21 Noord Oost Brabant Toos van der Pas toos.van.der.pas@knkv.net
22 Hart van Brabant/Zuid Oost Brabant (West) Nog geen kandidaat gekozen
23 Zuid Oost Brabant (Midden/Oost) Rob Aarts rob.aarts@knkv.net
24 Limburg/Gelderland Zuid Martin Boschma martin.boschma@knkv.net

 

Lindy van den Heuvel en Stefan van der Padt aan het woord.

Halverwege 2021 werden Lindy van den Heuvel en Stefan van der Padt gekozen als bondsraadslid voor de regio Rotterdam Rijnmond. In het KNKV Magazine van februari 2022 vertellen zij hoe het bondsraadsschap ze in duofunctie bevalt. Je leest het interview hier.