Naar de hoofdinhoud gaan

Eerste Clubkadercoaches Arbitrage opgeleid

De eerste 25 Clubkadercoaches Arbitrage hebben de opleiding succesvol afgerond. In vier sessies gingen zij onder begeleiding vanuit het KNKV met elkaar aan de slag met het arbitragebeleid van hun vereniging. We feliciteren de deelnemers, die afkomstig waren van CSL, Dalto/Klaverblad Verzekeringen, Nijmegen, Wolderwijd/DYZLE, ONDO (M), Fortis, VIOS/Spes, KOAG, TOGO en Woudenberg, van harte en wensen hen veel plezier in hun nieuwe rol als Clubkadercoach Arbitrage.


De Clubkadercoach Arbitrage is verantwoordelijk voor het verbeteren van het functioneren van het arbitraal sportkader binnen een vereniging. Cursisten gaan in een traject van ongeveer twaalf weken met vier bijeenkomsten aan de slag met de vraag: hoe maak je het ontwikkelen, opleiden en begeleiden van (jeugd)scheidsrechters tot een succes binnen jouw vereniging?

Na afronding van de opleiding kan de Clubkadercoach Arbitrage zich binnen de verenigingen focussen op het creëren van een veilige sportomgeving, het opleiden en begeleiden van scheidsrechters en de samenwerking met kaderleden en andere verenigingen.

Komend najaar wordt de opleiding op maar liefst negen locaties in Nederland gegeven. Wil jij nog deelnemen? Op een aantal locaties zijn er nog vrije plekken! Meer informatie vind je hier.

Gerelateerd nieuws

De Week van de Scheidsrechter komt eraan
Gepubliceerd op 28-09-2026
De Week van de Scheidsrechter komt eraan

Gepubliceerd op 15-09-2026
Vacature: Onafhankelijke juryvoorzitters voor de Korfbal League en Korfbal League 2

Gepubliceerd op 09-09-2026
Opleiding tot Clubkadercoach Arbitrage: er is nog plaats!