Nieuwe bestuursleden? Pas het aan in Sportlink!
Zijn er bij jouw vereniging in 2026 nieuwe bestuurders begonnen? Of is er bijvoorbeeld een nieuwe wedstrijdsecretaris of contactpersoon arbitrage of G-korfbal? Zorg dan dat dit correct in Sportlink staat, zodat het KNKV de juiste personen kan bereiken.
Foto: Jeroen van den Berg
Als we vanuit het KNKV e-mails versturen, gebruiken we daarvoor de gegevens die bij ons bekend zijn in Sportlink. Veel mails gaan bijvoorbeeld naar de secretaris, maar er zijn ook mails die we specifiek naar iemand met een bepaalde rol of functie sturen. Denk aan een e-mail over scheidsrechtersavonden die we naar de contactpersoon arbitrage willen sturen. Of een e-mail over financiën die naar de penningmeester moet.
Iemand een bepaalde functie toewijzen? Dat kan eenvoudig via Sportlink Club. Bij de persoonsdetails van de betreffende persoon, ga je naar het tabblad ‘Functies’. Onder het kopje ‘Functionaris’ kun je vervolgens de functie(s) wijzigen. In Sportlink Club vind je ook uitgebreide instructies met video’s en helpteksten. Toch vragen? Stel ze via deze pagina.