Skip to the main content

Bekercompetitie

Competitie

Het KNKV kent in drie voormalige districten een bekercompetitie. Inmiddels kent het KNKV geen districten meer, maar in ieder geval in het seizoen 2022/2023 wordt er nog in de voormalige districten gespeeld in de diverse bekertoernooien.

Voor alle bekertoernooien zijn dezelfde reglementen van toepassing.

District Noord
Jan Mulder beker – senioren 2e klasse en hoger
Jan Mulder beker (Noord) 20-9-2022 20.00 1e ronde
Flamingo’s Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) 31-19
Club Brothers CSL 7-23
Noordenveld De Wâlden 14-20
Udiros Invicta 18-24
Hoogkerk/Schelwald Optiek ZKC ’19 15-20
WSS Wêz Handich 9-25
Kinea KVW ’22 14-29
Ritola Drachten/Van der Wiel 20-17
OKO/BIES SIOS/Jumbo Wolvega 21-7
De Granaet KIOS (R) 15-14
AVO HHV 24-12
Jan Mulder beker (Noord) 4-10-2022 20.00 2e ronde
ZKC ’19 LDODK/Rinsma Modeplein
De Wâlden AVO
OKO/BIES KVW ’22
CSL Wêz Handich
Invicta SCO/Motip Dupli
Flamingo’s Ritola
Jan Mulder beker (Noord) 11-10-2022 20.00 2e ronde
De Granaet Nic.
Heerenveen Mid-Fryslân/ReduRisk
Jan Mulder beker (Noord) 9-5-2023 20.00 Kwartfinale
Jan Mulder beker (Noord) 23-5-2023 20.00 Halve finale
Jan Mulder beker (Noord) 7-6-2022 20.30 Finale

 

AP Buiten beker – senioren 3e en 4e klasse + reserveklassen
AP Buitenbeker (Noord) 14-9-2022 20.00 1e ronde
HHV 2 Udiros 2 11-15
SIOS/Jumbo Wolvega 2 KVW ’22 3 12-17
AP Buitenbeker (Noord) 28-9-2022 20.00 2e ronde
Wedstrijd 1 Flamingo’s 2 Lintjo 1
Wedstrijd 2 De Pein 1 KIOS (R) 2
Wedstrijd 3 DWA/Argo 1 Hoogkerk/Schelwald Optiek 2
Wedstrijd 4 Roreko 1 WIK ’34 1
Wedstrijd 5 Pallas ’08 1 Wêz Warber en Fluch 1
Wedstrijd 6 EKC 2000 1 AVO 3
Wedstrijd 7 DTL 1 Emmeloord 1
Wedstrijd 8 It Fean/Boelenslaan 1 Nic. 4
Wedstrijd 9 Udiros 2 Leeuwarden 1
Wedstrijd 10 Sparta (Ze) 1 SDO (S) 1
Wedstrijd 11 DTS (S) 1 Vitesse (Be) 1
Wedstrijd 12 Noveas 1 KVW ’22 3
Wedstrijd 13 Noordenveld 2 Harich 1
Wedstrijd 14 De Granaet 2 Wêz Handich/DOW/TFS 2
Wedstrijd 15 Stadskanaal ’74 1 De Wâlden 3
Wedstrijd 16 NQL 1 Joure 1
AP Buitenbeker (Noord) 5-10-2022 20.00 3e ronde
Wedstrijd 15 Wedstrijd 3
Wedstrijd 10 Wedstrijd 12
Wedstrijd 9 Wedstrijd 14
Wedstrijd 6 Wedstrijd 7
Wedstrijd 13 Wedstrijd 4
Wedstrijd 1 Wedstrijd 8
Wedstrijd 5 Wedstrijd 2
Wedstrijd 11 Wedstrijd 16
AP Buitenbeker (Noord) 10-5-2023 20.00 Kwartfinale
AP Buitenbeker (Noord) 24-5-2023 20.00 Halve finale
AP Buitenbeker (Noord) 7-6-2022 20.30 Finale
Juniorenbeker – A-jeugd
Juniorenbeker (Noord) 15-9-2022 20.00 1e ronde
It Fean/Boelenslaan A1 DTS (S) A1 20-7
Juniorenbeker (Noord) 22-9-2022 20.00 2e ronde
Kinea A1 Flamingo’s A1 9-10
De Wâlden A1 LDODK/Rinsma Modeplein A1 5-15
It Fean/Boelenslaan A1 AVO A1 9-23
OKO/BIES A1 Wêz Handich/DOW/TFS A1 25-3
SIOS/Jumbo Wolvega A1 De Granaet A1 13-8
Drachten/Van der Wiel A1 Heerenveen A1 18-17 n.v.
Nic./Hoogkerk A1 Mid-Fryslân/ReduRisk A1 23-18
Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) A1 CSL A1 8-32
Juniorenbeker (Noord) 13-10-2022 20.00 Kwartfinale
SIOS/Jumbo Wolvega A1 LDODK/Rinsma Modeplein A1
CSL A1 AVO A1
Flamingo’s A1 Nic./Hoogkerk A1
Drachten/Van der Wiel A1 OKO/BIES A1
Juniorenbeker (Noord) 20-4-2023 20.00 Halve finale
Juniorenbeker (Noord) 7-6-2022 19.00 Finale

 

Aspirantenbeker – B-jeugd
Aspirantenbeker (Noord) 20-9-2022 19.30 1e ronde
ZKC ’19 B1 Nic./Hoogkerk B1 6-12
Mid-Fryslân/ReduRisk B1 Heerenveen B1 11-17
AVO B1 Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) B1 12-3
De Wâlden B1 It Fean/Boelenslaan B1 11-5
CSL B1 Drachten/Van der Wiel B1 14-16
HHV B1 Flamingo’s B1 5-0 regl.
SIOS/Jumbo Wolvega B1 Noordenveld B1 26-5
Aspirantenbeker (Noord) 11-10-2022 19.30 Kwartfinale
De Wâlden B1 Heerenveen B1
AVO B1 Drachten/Van der Wiel B1
HHV B1 SIOS/Jumbo Wolvega B1
Nic./Hoogkerk B1 LDODK/Rinsma Modeplein B1
Aspirantenbeker (Noord) 25-4-2023 20.00 Halve finale
Aspirantenbeker (Noord) 7-6-2022 19.00 Finale

 

District Zuid
Damesbeker – alle standaardteams uit de damescompetitie
Damesbeker (Zuid) 15-9-2022 20.00 1e ronde
DES (V) Corridor 13-18
Merselo Diosa 12-8
Eyckelkorf DOT (V) 17-7
SCMH SVO 7-7, SVO wns
Rietvogels Sporting ST 15-5
Nijnsel Korloo 10-12
Oxalis Klick ’15/JES 11-7
BIO Tuldania 4-12
Lottum Arcades 3-13
Quick Up Roka 2-7
Fortuna ’74 Flamingo’s (M) 3-6
Damesbeker (Zuid) 29-9-2022 20.00 2e ronde
Wedstrijd 1 DAKOS SVO
Wedstrijd 2 Eyckelkorf BMC
Wedstrijd 3 Bladella Corridor
Wedstrijd 4 De Peelkorf Roka
Wedstrijd 5 Be Quick Merselo
Wedstrijd 6 Stormvogels (L) Oranje Wit (L)
Wedstrijd 7 ODC DDW
Wedstrijd 8 Swift (V) VMS ’21
Wedstrijd 9 MKV VIOS /Spes (M)
Wedstrijd 10 ODIO Rietvogels
Wedstrijd 11 Tuldania De Korfrakkers
Wedstrijd 12 Oxalis Korloo
Wedstrijd 13 ONA Rooi
Wedstrijd 14 Rosolo DAW Schaijk
Wedstrijd 15 Arcades Melderslo
Wedstrijd 16 Heumen Flamingo’s (M)
Damesbeker (Zuid) 6-10-2022 20.00 3e ronde
Wedstrijd 3 Wedstrijd 5
Wedstrijd 10 Wedstrijd 1
Wedstrijd 11 Wedstrijd 16
Wedstrijd 6 Wedstrijd 12
Wedstrijd 14 Wedstrijd 2
Wedstrijd 4 Wedstrijd 15
Wedstrijd 9 Swift (V)
Wedstrijd 13 Wedstrijd 7
Damesbeker (Zuid) 11-5-2023 20.00 Kwartfinale
Damesbeker (Zuid) 25-5-2023 20.00 Halve finale
Damesbeker (Zuid) 9-6-2022 20.00 Finale

 

District Zuid-West
A-jeugd
A-jeugd beker (Zuid-West) 14-9-2022 20.00 1e ronde
RWA Movado 10-27
Juliana OZC 11-4
A-jeugd beker (Zuid-West) 28-9-2022 20.00 2e ronde
Wedstrijd 1 KCR Nieuwerkerk
Wedstrijd 2 Kinderdijk Vitesse (Ba)
Wedstrijd 3 (5-10-2022) ADO Movado
Wedstrijd 4 Twist Vriendenschaar (H)
Wedstrijd 5 TOP (A) Juliana
Wedstrijd 6 DeetosSnel KOAG
Wedstrijd 7 KCC/CK Kozijnen Albatros
Wedstrijd 8 Ijsselvogels Oranje Wit (D)
A-jeugd beker (Zuid-West) 12-10-2022 20.00 Kwartfinale
Wedstrijd 5 Wedstrijd 3
Wedstrijd 7 Wedstrijd 6
Wedstrijd 1 Wedstrijd 8
Wedstrijd 4 Wedstrijd 2
A-jeugd beker (Zuid-West) 19-4-2023 20.00 Halve finale
A-jeugd beker (Zuid-West) 7-6-2022 20.30 Finale

 

B-jeugd
B-jeugd beker (Zuid-West) 13-9-2022 19.30 1e ronde
Conventus KOAG 3-17
Juliana ADO 8-4
B-jeugd beker (Zuid-West) 27-9-2022 19.30 2e ronde
Wedstrijd 1 TOP (A) Vriendenschaar (H)
Wedstrijd 2 Ijsselvogels KOAG
Wedstrijd 3 KCC/CK Kozijnen KCR
Wedstrijd 4 Oranje Wit (D) Nieuwerkerk
Wedstrijd 5 Juliana NIO
Wedstrijd 6 Kinderdijk Maassluis
Wedstrijd 7 Albatros Vitesse (Ba)
Wedstrijd 8 RWA DeetosSnel
B-jeugd beker (Zuid-West) 11-10-2022 19.30 Kwartfinale
Wedstrijd 4 Wedstrijd 1
Wedstrijd 8 Wedstrijd 3
Wedstrijd 2 Wedstrijd 7
Wedstrijd 5 Wedstrijd 6
B-jeugd beker (Zuid-West) 25-4-2023 19.30 Halve finale
B-jeugd beker (Zuid-West) 7-6-2022 19.00 Finale

 

Meest bekeken artikelen

Dispensaties
Competitie
Dispensaties
Alle toegekende dispensaties zijn hier te vinden. Een dispensatie is alleen voor betreffende competitie zoals vermeld. Voor het aanvragen van dispensaties is het dispensatiebeleid van toepassing. Het daadwerkelijk aanvragen van dispensaties gaat via het A2-formulier. Laatste update: 23 september 2022 Vereniging Team Comp Reden Betreft Bijzonderheid * Atlas F1 nj Zonder meisjes DKOD E2 nj Zonder […]
Lees meer
Indelingen
Competitie
Indelingen
Op deze pagina komt per competitie de definitieve indeling te staan zodra deze is gepubliceerd. Deze worden weergegeven in Excel met verschillende tabbladen. Veld 2022-2023 Alle competities (per 16 augustus) Zaal 2022-2023 Top- en wedstrijdkorfbal (per 31 juli) Gemengd breedtekorfbal – senioren zondag (per 6 augustus) Dames breedtekorfbal – midweek en senioren (per 6 augustus)
Lees meer
Competitie
Eindstanden
De eindstanden van voorafgaande veld- en zaalcompetities zijn te vinden binnen de Sharepoint-omgeving van het KNKV.
Lees meer

Populaire downloads

Routekaart competitie
Download
Spelregels Korfbal 2020
Download
Handboek Kwaliteitseisen Korfbalaccommodaties
Download