Het KNKV heeft het partnerschap met Simpel.nl, dat al vanaf 2016 supporter is van het Nederlandse korfbal, met een jaar verlengd. De verlenging werd bekendgemaakt tijdens de ‘Simpel Talents on Tour’-activatie tijdens de This is Korfball Tour – summer edition.
Onder de noemer ‘Simpel is fan van korfbal’ wordt jeugdkorfbal ondersteund, worden maatschappelijke initiateven geïnitieerd, worden vrijwilligers en supporters in het zonnetje gezet en worden de voor de sport typerend ‘korfbalfamilies’ geëerd. Via ambassadeurs en internationals Jet Hendriks en Mick Snel verzorgt Simpel.nl gedurende het jaar meerdere on- en offline activaties in de korfbalcommunity.
‘Verbinden’
Jasper de Rooij, CEO Simpel.nl: “Simpel.nl innoveert in het voordeel van consumenten, wij vinden het belangrijk om mensen met elkaar te verbinden. Daarnaast is Simpel.nl gepassioneerd van sport. Als oer-Hollands merk is het daarom voor ons heel logisch dat wij ons verbinden aan een innovatieve en verbindende sport als korfbal. Ik kijk ook komend jaar weer uit naar wat ons partnerschap met het KNKV zal brengen aan de korfballers en alle korfbalenthousiastelingen.”
Henry van Meerten, directeur KNKV: “Wij zijn blij dat Simpel.nl nog een jaar aan onze sport verbonden blijft. Met de steun die Simpel.nl direct aan de verenigingen geeft en de activaties die we gezamenlijk organiseren is ze ondertussen een vaste waarde binnen de korfbalsport.”