2018, Korfball World Cup U17 in Eindhoven

KORFBALL WORLD CUP U17, vanaf 2018 in Eindhoven!

Maar liefst 16 jaar werd het U17 Korfbal World Cup Toernooi door De Boemerang/ KVS ‘17 georganiseerd in Schijndel.
De 20e editie van de U17 Korfbal World Cup vindt plaats op zaterdag 23 en zondag 24 juni 2018.

De volgende 10 landen hebben zich ingeschreven :

Titelverdediger Nederland, België, Tsjechië, Engeland, Catalonië, Duitsland, Portugal, Slowakije, Hongarije en Nieuw-Zeeland.

Dit internationale korfbaltoernooi is bedoeld voor landenteams in de U17 categorie en wordt gehouden in sportcomplex “De Vijfkamp”, Vijfkamplaan 5 Eindhoven. Onder de deelnemers bevinden zich de sterkste jeugdlandenteams ter wereld. De organisatie is nu in handen van het KNKV korfbaldistrict Zuid in samenwerking met de plaatselijke korfbalverenigingen DSC, Rust Roest en PSV / lifovragen.nl.

Er heeft een loting plaats gevonden om de teams in 2 groepen te plaatsen.

Poule A: Nederland, Duitsland, Portugal, Tsjechië en Nieuw-Zeeland.  

Poule B: België, Engeland, Catalonië, Hongarije en Slowakije

 

Programma Zaterdag 23 juni 2018 

De ploegen strijden op zaterdag in twee poules om de beste klassering.

 

Programma Zondag 24 juni 2018

De top vier van zaterdag, (A1-A2- B1-B2) spelen op zondagmorgen halve finales om te bepalen wie gaat spelen in de finalewedstrijden om de plaatsen 3-4 en 1-2. De overige teams spelen voor de plaatsen 5 tot en met 10. Eerst in een nieuw te vormen Poule C en daarna wedstrijden om de eindrangschikking te bepalen.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

The 20th U17 Korfball World Cup will take place on Saturday 23 and Sunday 24 June 2018.

Ten Countries has entered the U17 Korfball World Cup 2018. Czech Republic, Portugal, Catalonia, Hungary, Germany, England, Belgium, Slovakia, New Zealand and the Netherlands

This international korfball tournament for players under 17 will be held in sports centre De Vijfkamp, Vijfkamplaan 5 in Eindhoven, The Netherlands, and is patronized by the International Korfball Federation (IKF). The local korfball clubs DSC, Rust Roest and PSV / lifovragen.nl will assist the KNKV South District with the organization of this event.

The composition of the groups is provided by drawing lots.

Group A: The Netherlands, Germany, Portugal, Czech Republic, New Zealand.  

Group B: Belgium, England, Catalonia, Hungary, Slovakia.

 

Saturday:

To decide the top four who will play the semi- final and final at Sunday:

the teams will play for rankings in round robin format within their own group.

 

On the concluding day:

Place 1-4.

The numbers 1 and 2 of group A and B will play cross matches to decide who will play for places 1 and 2 and for places 3 and 4

Place 5-10.

The teams will play for rankings in round robin format in one new group C. After that they will play in matches for places 5-10

Place 5-10.

The ranking of the pools A and B, decides a new Group C (A3-A4-A5-B3-B4-B5). Teams will play matches against teams who they did not have played against yet, with the exception of the equally finished team in the other group A or B. A ranking in group C will be made, inclusive played matches on the first day against each other. After that they will play in matches for places 5-10

            Place 9-10:       C5 – C6

            Place 7-8:         C3 – C4

            Place 5-6:        C1 – C2

 

Datum: 24 mei 2018 - 14:51 uur

Internationale evenementen