Volgende week krijgt de #korfbalzomer een vervolg met Tour de Camping, maar deze week begint met een terugblik op de geslaagde This is Korfball Tour – summer edition. Woensdag 22 juli kregen 32 verenigingen bezoek van een (jeugd)international en/of KNKV-trainer en zo lieten bond en verenigingen gezamenlijk die dag 1400 kinderen korfballen.
Bekijk nu de aftermovie. De beelden zijn geschoten bij: KC Terda, KZ/Thermo4U, HBC, Koveni, Fiducia, Keep-Fit ’70, Korbis en Albatros.
Vervolg #korfbalzomer
Met Back to School, de Vrienden- & vriendinnentrainingen en de This is Korfball Tour hebben al drieduizend kinderen meegedaan aan een korfbalzomeractiviteit. Meer informatie over het vervolg van de korfbalzomer vind je op KNKV.nl/korfbalzomer.
Foto: Jenna Spelten, Korfbalfoto.nl