Contact

De DWO (Districts Werkgroep Opleidingen) verzorgen de uitvoering van de opleidingen.
Zij organiseren bijvoorbeeld cursussen en examens.

Heeft u vragen over een opleiding dan kunt u de meeste antwoorden vinden op de site van het KNKV. Elke opleiding staat uitgebreid beschreven. Ook zaken als aanmelden en betalen staan goed beschreven. Ook hoe u een toets of examen aan moet vragen bij de arbitrale opleidingen (zie daar). 
Echter, u kunt ook meer specifieke vragen hebben. Die vragen kunt u stellen bij de contactpersonen van de DWO’s.

Hieronder de mailadressen:

Noord    
Voor alle opleidingen   opleidingen.noord@knkv.nl
     
Noord-West    
Voor de opleidingen Korfbaltrainer 2 en 3 Lisanne Stange lstange@sportserviceamsterdam.nl 
Voor alle arbitrale opleidingen Jeroen Brouwer jeroen.brouwer@knkv.net
Voor Korfbalmasterz  Edwin van Leeuwen edwin.van.leeuwen@knkv.net
     
Oost    
Voor de opleidingen Korfbaltrainer 2 en 3 Henk Schimmel henkschimmel@live.nl
Opleiding scheidsrechters praktijk Examen Marcel en Roelien Eijkelenburg eijkelenburg@knkv.net 
     
     
     
Zuid    
Voor alle opleidingen in cursusverband Jo Stöver j.stover1@chello.nl
Basisopleiding + scheidsrechtersopleiding  Peter Schrap peter.schrap@knkv.net
cluster Langstraat/Meijerij en Maas/Waal    
Basisopleiding + scheidsrechtersopleiding  Ton van der Heiden a.vanderheiden@onsnet.nu  
cluster Kempen Dommel en Limburg/Peel    
     
Zuid-West      
Voor alle opleidingen   dwozwjohan@gmail.com